Hakkımızda Sadece insanı merkeze almak.. Bir özellik olarak değil, olması gerekenin bu olduğuna inanarak Deneyim Sadece insanı merkeze almak.. Bir özellik olarak değil, olması gerekenin bu olduğuna inanarak Kurulduğumuz günden bu yana toplam büyüklüğü 66 milyon metrekareyi aşan projeye imza attık. Hem bugünün şehirleri hem de uzun vadede geleceğin yaşanılabilir en iyi kentleri için geleceği hedefliyor ve planlıyoruz.
Hakkımızda Sadece insanı merkeze almak.. Bir özellik olarak değil, olması gerekenin bu olduğuna inanarak 35YIL Deneyim Sadece insanı merkeze almak.. Bir özellik olarak değil, olması gerekenin bu olduğuna inanarak Kurulduğumuz günden bu yana toplam büyüklüğü 66 milyon metrekareyi aşan projeye imza attık. Hem bugünün şehirleri hem de uzun vadede geleceğin yaşanılabilir en iyi kentleri için geleceği hedefliyor ve planlıyoruz.
1990 yılından bugüne Rast Grup olarak “insan için daha iyi bir yaşam ve gelecek için daha iyi şehirler imar etme” vizyonuyla, topluma kalıcı değerler katacak ve ülkemizin istikrarlı büyüyüşüne katkı sağlayacak pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirdik. İnsanı merkeze alan idealimizle ve yılların bize kazandırdığı birikim ve tecrübelerle geleceğin yaşamlarını oluşturuyor, daha iyi bir geleceğin temellerini birlikte atıyoruz.
1990 yılından bugüne Rast Grup olarak “insan için daha iyi bir yaşam ve gelecek için daha iyi şehirler imar etme” vizyonuyla, topluma kalıcı değerler katacak ve ülkemizin istikrarlı büyüyüşüne katkı sağlayacak pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirdik.
İnsanı merkeze alan idealimizle ve yılların bize kazandırdığı birikim ve tecrübelerle geleceğin yaşamlarını oluşturuyor, daha iyi bir geleceğin temellerini birlikte atıyoruz.
Rast Grup olarak, faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kurumsallaşma, sürdürülebilirlik ilkelerini tam benimseme, müşteri memnuniyeti ve kurumsal sosyal sorumluluk prensipleriyle şekillendiriyoruz. Evrensel ilkelere bağlı kalarak, büyüme hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. İnsana ve doğal yaşama uygun kalite odaklı yenilikçi projelerle öne çıkmayı her zaman öncelikli kılıyoruz.
Rast Grup olarak, faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kurumsallaşma, sürdürülebilirlik ilkelerini tam benimseme, müşteri memnuniyeti ve kurumsal sosyal sorumluluk prensipleriyle şekillendiriyoruz.

Evrensel ilkelere bağlı kalarak, büyüme hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. İnsana ve doğal yaşama uygun kalite odaklı yenilikçi projelerle öne çıkmayı her zaman öncelikli kılıyoruz.
Bizim Misyonumuz Sadece insanı merkeze almak.. Bir özellik olarak değil, olması gerekenin bu olduğuna inanarak Değerlerimiz
Bizim Misyonumuz
Sadece insanı merkeze almak.. Bir özellik olarak değil, olması gerekenin bu olduğuna inanarak
Değerlerimiz